Anna Pawelec - ZnanyLekarz.pl 

Wspieram w sytuacjach kryzysowych, zmiany, straty, wypalenia zawodowego, trudności w relacjach interpersonalnych, obniżonego poczucia własnej wartości i poprawy własnej skuteczności.

Moje doświadczenie zawodowe i nieustanny rozwój osobisty pozwalają mi na swobodne rozumienie kontekstów w jakich działają moi Klienci. Łączę wiedzę i kilkunastoletnią praktykę zawodową. Doskonale dostosowuję metody pracy i komunikacji.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie uzyskałam tytuł zawodowy magistra na kierunku psychologia. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej. Mam za sobą szereg szkoleń specjalistycznych.

Współpracuję z biznesem – jako trener zmiany i konsultant oraz instytucjami w zakresie psychoprofilaktyki, psychoedukacji i terapii zajęciowej.

Wyróżnia mnie wysoka etyka pracy, sumienność i elastyczność.

Jestem przekonana, że Klient jest ekspertem od swego życia, potrzebuje jedynie wsparcia. Skupiam się na teraźniejszości i przyszłości, a nie na porażkach i trudnej przeszłości. Budowana jest wizja tego co dalej i stawiane są konkretnych cele – małe zmiany wywołują duże zmiany.

Czyli: jeśli coś działa, rób tego więcej; jeśli coś nie działa, nie rób tego więcej, rób coś innego; jeśli coś się nie zepsuło, nie naprawiaj tego.

Zaczynamy od prostych rozwiązań!

Świadczę profesjonalną pomoc psychologiczną i interwencję kryzysową głównie online/telefon oraz stacjonarnie, możliwy jest również dojazd. Zapraszam osoby dorosłe oraz seniorów.

Specjalizacje:

  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia społeczna
  • Psychologia seniorów
  • Interwencja kryzysowa
  • Terapia krótkoterminowa